Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Zajęcia prowadzone są w klasach, które są w pełni przystosowane do prowadzenia zajęć komputerowych po każdym względem, łącznie ze sprzętem. Dlatego też na kurs komputerowy dla dzieci nie ma potrzeby posiadania czy przynoszenia własnego sprzętu.

Oczywiście. Warsztaty programowania dla dzieci są prowadzone optymalnym tempem dla wszystkich dzieci, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby w szybszym tempie nadrobić materiał. W takim przypadku na pewno pomożemy.

Programowanie dla dzieci to zajęcia prowadzone w systemie semestralnym. Jest to zrobienie z myślą o tym, żeby były to po prostu kolejne zajęcia pozalekcyjne do wyboru w ciągu roku szkolnego.

Staramy się tworzyć grupy tak, aby wszystkie dzieci miały możliwość skorzystania zarówno z grupowych zajęć, jak i w razie problemów mogły uzyskać indywidualne podejście wykładowcy. Z tego powodu zajęcia dodatkowe dla dzieci uczące je kodowania to grupy od 5 do maksymalnie 12 dzieci.

Wszystkie obecne języki programowania i te z jakimi przyjdzie się zetknąć nam w przyszłej pracy zawodowej to języki bazujące na słowach i zwrotach z języka angielskiego. Z tego powodu jego znajomość jest niezbędna w karierze programisty, a jego nauka ma miejsce podczas naszych lekcji.

Gry to ogromna część współczesnego rynku. Korzysta się z nich w reklamy biznesie i wielu innych kierunkach. Osoby tworzące gry mogą liczyć na ciekawy i opłacalny rozwój zawodowe. Dlatego też nasz kurs programowania dla dzieci to także podstawy tworzenia gier.