Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Pasja, dzięki której możemy pracować zawodzie, który kochamy. Teraz tę pasję przekazujemy innym. Organizując warsztaty programowania dla dzieci w Bydgoszczy chcemy zadbać o to, by następne pokolenie także mogło poczuć, co znaczy pracować i tworzyć to, co kocha się najbardziej.

Tylko wtedy ich praca będzie pełna radości, a tym samym efektów. Programowanie dla dzieci to wstęp do fantastycznej zabawy, która może przerodzić się w pasję determinującą kierunek zawodowy w całym przyszłym życiu.

O nas

Technologie przyszłości


Najważniejsze jest zrozumienie, że świat nie stoi w miejscu. Że rozwój nas i przyszłych pokoleń to ciągle zmieniające się realia, a obecnie jest to jednoznaczne z ogromnym postępem technologicznym. Że każdy kolejny rok przynosi zmiany w każdej dziedzinie życia i stajemy się jedną wielką cyfrową generacją.

Zajęcia komputerowe dla dzieci pozwolą im na poznanie teraźniejszych rozwiązań oraz wgląd w to, jak już niedługo nowe możliwości wirtualne mogą zmienić rzeczywistość.

Nasz cel


Kurs programowania dla dzieci pozwala im od najmłodszych lat zrozumieć trend biegnącego do przodu świata, oswoić się obecnymi technologiami oraz przygotować ja na przyszłość. Tą w której nie będą się bały korzystać z nowych możliwości, jak i nawet staną się częścią społeczeństwa je tworzącą.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci, mają rozwijać w nich nowe zainteresowania, a nie być tylko pustym zapełniaczem czasu. Takie właśnie są nasze kursy programowania.

Dlaczego my?


Wybierając akademię oferującą warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży w Bydgoszczy należy wziąć pod uwagę doświadczenie w pracy z młodzieżą, znajomość trendów i aktywność zawodową wykładowców. Tak też wygląda nauka programowania dla dzieci w naszej szkole.

Gwarantujemy rzetelność w przekazywaniu najnowszych materiałów, odpowiednie podejście do najmłodszych słuchaczy oraz grupę osób pragnących podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.