Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

 

ZaprogramowaniGo

Nowoczesny wymiar edukacji stworzony przez szkoły Zaprogramowani.com i AkademiaProgramowania.pl. Powstanie platformy ZaprogramowaniGO przyniosło za sobą wiele niedostępnych do tej pory opcji. Każdy nasz słuchacz ma możliwość nauki wielu fascynujących umiejętności bez wychodzenia z domu, bez potrzeby wybierania wyłącznie jednego kursu, a za to w sposób na miarę obecnych czasów

 

 

Dlaczego nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży są najlepsze?

 

Nie musisz wybierać

W ZaprogramowaniGO nie musisz wybierać, czego chcesz się uczyć. Nie jesteś niczym ograniczony, poza swoim wolnym czasem i chęciami do rozwoju. Możesz uczyć się jednego lub wielu języków programowania, tworzyć własne gry, grafikę, montować filmy, uczyć się podstaw elektroniki, a to wszystko w ramach jednego, niezwykle atrakcyjnego i niezmiennego abonamentu.

Zajęcia przez Internet

Lekcje w ZaprogramowaniGO prowadzone są poprzez połączenie internetowe. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, mając połączenie z Internetem, możesz zalogować się na naszą platformę i korzystać z nieograniczonych możliwości pogłębiania wiedzy. Jest to też świetna opcja dla dzieci i młodzieży, która do tej pory z różnych przyczyn nie mogła korzystać z opcji warsztatów stacjonarnych, organizowanych w większych miastach.

Lekcje na żywo

Kursy przez Internet nie są jednoznaczne z tym że słuchacz otrzymuje gotowe samouczki i materiały w formie webinarów. W ZaprogramowaniGO 100% każdej lekcji to zajęcia na żywo. Słuchacz loguje się na wybraną lekcję, a tam razem z rówieśnikami z całej Polski poznaje świat cyfrowych możliwości. Nasi nauczyciele zgłębiają każdy temat, wyjaśniają niejasności, odpowiadają na pytania i są przy uczniach na każdym etapie przekazywania im wiedzy.

Nauka przez zabawę

To praktyka czyni mistrza i tego się trzymamy. Stawiamy na naukę poprzez zabawę i inne formy aktywności, które cieszą i jednocześnie fascynują młodych kursantów. Teorie i puste definicje odkładamy w kąt i uczymy w sposób taki, jaki jest najbardziej efektywny. Od pierwszych zajęć młodzi adepci programowania, grafiki i wielu innych naszych kursów tworzą własne projekty i uczą się na własnych sukcesach.

 


 

Sześć kroków do najlepszych zajęć dodatkowych

Załóż konto na naszej platformie.
Odpowiedz na kilka pytań, żebyśmy mogli się poznać.
Wybierz płatność.
Znajdź kursy, w których chcesz uczestniczyć.
Bierz udział w zajęciach.
Możesz korzystać także z archiwalnych nagrań.

Przenieś się do świata cyfrowej edukacji i…